Venus Legacy Bölgesel İncelme ve Selülit Tedavisi  

Business Opportunity

Venus Legacy | Medikal Estetikte Devrim

 

 

 

Venus 4D™ Teknoloji – Yeni bir Standart


Venus Concept, yüz, boyun ve vücutta cilt sıkılaştırma ve cerrahi olmayan vücut biçimlendirme uygulamalarında devrimsel bir teknolojiyi medikal estetik alanına sunmuştur.
 

  • Multi-Polar RF, farklı derinlikteki cilt tabakalarında benzersiz klinik sonuçlar veren hızlı, ağrısız ve sızısız ve homojen bir ısıtım oluşturur.
  • Pulslu Manyetik Alanlar Teknolojisi geleneksel tıpta on yıllardır kullanılmaktadır ve rejenere edici özellikleri bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
  • Vari-Pulse daha derine ulaşılmasını sağlayan ve lenf drenaj oluşturan, aynı zamanda, dolaşım sistemini uyaran ayarlanabilir pulslu vakum olanağı sağlar.
  • Gerçek zamanda Termal Geri bildirim hem ellerin serbest kalmasını hem de ekranda geri bildirim bilgilerinin bir grafik üzerinde görüntülenmesini sağlarken diğer yandan daha üstün klinik sonuçların alınmasında sürekli cilt temasına olanak verir.

Multi Polar RF ve Manyetik Puls (MP)² Teknolojileri ile yeni VariPulse™ teknolojisini kombine tek cihazda sunmaktadır.

Venus Legacy çok başlıklı platformu klinik sahibi ve uzmanlarının yaklaşımları doğrultusunda tasarlamıştır.

Önerilen uygulamalar hazır programlar halinde sistemdedir ve uygulama esnasında kolayca ihtiyaca uygun şekilde değiştirilebilir özelliktedir.

01-venus-legacy-uzmanBenzersiz Sonuçlar

Venus Legacy™, 4D™ teknolojisi kullanan FDA onaylı ilk ve tek cihaz olup , Multi-Polar Radyo Frekansı (RF), Pulslu Elektro Manyetik Alanlar (PEMF) ve VariPulse™ Teknolojisi (VP),ile Gerçek Zamanda Termal Geri Bildirim sistemine sahiptir. Bu özellikler Venus Legacy™ cihazına güvenli, ağrısız ve sızısız tedaviler ve benzersiz sonuçlar gerçekleştirme kabiliyeti sağlar.

Venus Legacy™ tedavileri tüm cilt tiplerinde 100% güvenli, ağrısız ve sızısız tedaviler sunarken orta ve uzun dönemli sonuçların yüz, boyun ve vücutta kolayca alınmasına olanak sağlar

  • Cerrahi olmayan vücut biçimlendirme
  • Selülit azaltımı
  • Kırışıklık hafifletme
  • Çevresel daraltım
  • Cilt sıkılaştırma

02-venus-legacy-4

02-venus-legacy-6Çıplak Gerçek

Vücut biçiminiz, cilt tonunuz, diet ve egzersiz planınız ne olursa olsun, zaman içerisinde cildimiz elastikiyetini yitirir, kolajen yapısı zayıflar ve belirli yağ kümelerinden kurtulma daha da zorlaşır. Kırışıklıklar, ince çizgiler ile birlikte genetik selülit oluşum kendisini gösterir ve bu da genel bir sorun haline gelir. Bu durumda iseniz İyileşme süreci gerektirmeden üstün sonuçlar sunan konforlu ve ödeyebileceğiniz bir tedavi istemez misiniz?

Doğrudan Çözüm

Venus Legacy gerçek oyuncuları LiftFX™ & SculptFX™ sahaya sürüyor

Nihayet sizler için invazif olmayan ve ağrısız bir çözüm! Bu iki farklı devrimsel tedavi Radyo Frekans, Manyetik Puls ve Vari-Pulse™ teknolojisi kullanarak tüm sorunlarınızı bir arada tedavi eder. İnceleyiniz ve bizim sizlere neler sunduğumuzu görünüz.

02-venus-legacy-5

What is LiftFX™ & SculptFX™?

Bu tedaviler cilde yoğun ve eşlenik bir ısı matriksi oluşturan Multipolar Radyo Frekans ve Manyetik Puls iletmektedir. Bu uygulama kolajen sentezine ve kasılımına, fibroblast üretimine, yeni vaskularizasyona ve lipolize neden olmaktadır.

Seans sayısı ne olmalıdır?

Tedavi seansı sayısı hastadan hastaya değişmektedir. Uzmanınıza başvurarak sizin için doğru seans sayısının saptanmasını sağlayınız.

Tedavi güvenli midir?

EVET! Radyo Frekans ve Manyetik Puls tıpta uzun yıllardan beri kullanılmaktadır ve güvenli ve etkin bir teknoloji olduğu kanıtlanmıştır. Yine de uzman, tıbbi geçmişinize bir göz atarak ve estetik beklentileriniz doğrultusunda LiftFX™ ve SculptFX™ tedavilerinin size uygun olup olmadığını belirler.

02-venus-legacy-7

İyileşme süresi gerektirir mi?

Kesinlikle iyileşme süresi gerektirmez. Bir bölgenin seansı 30 dakikadan az bir süre alır ve advers yan etkileri yoktur. Öğlen yemek arasında seans alabilir ve işinize geri dönebilirsiniz.

Venus Tedavilere dair bilinmesi gerekenler!

Venus Freeze ve Venus Legacy Radyo Frekans (RF) ve Manyetik Puls özelliklerini (MP)2 olarak adlandırılan bir teknoloji altında birleştiren invazif olmayan bir tedavidir. Bu benzersiz kombinasyon en iyi sonuçların alınmasına olanak sağlayan ciltte daha derine nüfuz, güvenlik ve konfor kapasitesine sahiptir.

Venus tedavileri çevresel daraltım, selülit azaltım, cilt toparlama ve kırışıklıkların hafifletilmesinde de etkindir. İddiamız kollar, batın, baldır, kalça, boyun ve yüz bölgeleri dahil olmak üzere tüm vücut ve yüzde güvenli, konforlu, ağrısız ve sızısız bir tedavi olanağı sağladığımızdır.

 

 

Hamilelik Sonrası Venus Legacy

Bebekli Annelere "Beni Baştan Yarat" Programı
Venus "Beni Baştan Yarat" Programını Deneyiniz
Ve Venus Legacy ile Hamilelik Öncesi Vücudunuza Kavuşunuz
Anneler Her Şeyin En İyisini Hak eder!

 

Venus Mommy Makeover-Venus-Freeze

Annelik dünyada kadınların başına gelebilecek en muhteşem şeydir ancak birçok kadın için hamilelik öncesi vücut görünümüne geri dönebilmek olağanüstü bir şanstır. Venus "Beni Baştan Yarat" Programı Venus Legacy olarak adlandırılan cerrahi olmayan yeni bir teknoloji tasarımı kullanarak vücudu yeniden biçimlendirmekte, gevşek cildi sıkılaştırmada ve çatlakların görünümünü hafifletmektedir. Herhangi bir ağrı veya iyileşme süresi gerektirmediğinden normal rutin yaşamını sürdürmeye devam eder ve bütçenize katkı sağlayacak eski hamilelik öncesi kot pantolonunuza geri dönebilirsiniz.


Bu klipte doktor, plastik cerrah, Dr. Andrew Ordon diyet ve egzersizlerden sonuç alamadığı için ümidini yitirmiş, eski mayo modeli, bayan Jennifer'e Venus Legacy uygulaması yapmaktadır. Jennifer hamilelik sonrasında batın bölgesinin asla eski görünümüne kavuşmadığından yakınmaktadır. Sadece birkaç seans sonrasında şaşırtıcı sonuçlar elde edilmiştir. Tamamen ağrısız ve sızısızdır. Jennifer, Venus Legacy uygulamasının kendisinde "çok güzel hisler" uyandırdığını belirtmektedir.

 Nasıl çalışıyor?
venus-type Venus Legacy, Multi-Polar Radyo Frekans ve Pulslu Manyetik alan teknolojilerini birlikte ihtiva eden bir cihaz olup güvenli ve etkili bir uygulamaya olanağı sağlar.

Multi-Polar Radyo Frekans sayesinde vücudun doğal iyileşme mekanizmasını uyarıcı bir termal doku reaksiyon oluşturarak cilt sıkılaştırma, kırışıklık ve selülit azaltımı sağlar. Bu tamir edici reaksiyon yeni kolajen zincirlerinin ve elastin liflerinin üretimini uyarır. Ciltteki aktif kolajen kasılımları cildi daha tonlu ve pürüzsüz bir görünüme kavuştururken, diğer yandan, elastik liflerin çözülümü sağlanarak cildin elastikiyeti arttırır.

 Ağrı ve sızı veya rahatsızlık veriyor mu?
venus-type Kesinlikle hayır! Uygulanan kişilerin çoğunluğu seans esnasında hafif kestirmekte veya gevşeme hissetmektedir. Algılanan kesinlikle ısı yayılımı ve rahatlama duygusudur. Gerçek deneyimlere ait anlatımlarda bu husus açıkça belirtilmektedir.

 Venus Legacy için uygun bir aday mıyım?
venus-type Evet, herhangi bir kontra endikasyon oluşmadığı sürece veya uzman görüşü olarak aksi belirtildiği durumlarda uygunsunuzdur. Venus Legacy hızlı kilo kaybı veya cerrahi operasyon gerektiren obez kişilerde kullanılmak üzere geliştirilmiş bir alternatif değildir. Vücut kitle endeksi 30 veya altında kalan kişiler ideal adaylardır. Gerçekçi yaklaşım ve beklenti vücudunuzun biçimlendirilmesi ve görünüşünüzün daha da iyileştirilmesidir. Venus Legacy merkezindeki uzman tıbbi geçmişinizi ve kişisel bilgilerinizi birlikte değerlendirerek uygunluğunuzu saptayacaktır.

 Vücudumun hangi bölgelerine uygulanabilir?
venus-type Venus Legacy boyun, yüz ve tüm vücut bölgelerine uygulanabilir. Ancak hamilelik sonrası özellikle batın, baldır, kalça bölgelerindeki cilt gevşemeleri ve yağlanmalar ve hamilelik sırasında oluşmuş çatlakları öncelik taşımaktadır. Uygulamalar bu bölgeler üzerinde yoğunlaştırılarak yapılır.

 Kaç seans yapılmalıdır?
venus-type En uygun beklenen sonuçların alınması için yüzde asgari altı veya sekiz ve vücutta sekiz veya on seans yapılması gerekir. Seans aralıkları beş gün veya bir hafta olarak tutulabilir. Her bölgede ihtiyaca göre yirmi ile otuz dakika uygulama yapılması gerekebilir. Yeni anneler bu seansları küçük kaçamaklar ve şımartılma aralıkları olarak görmektedir.

 Venus Legacy güvenli midir?
venus-type Multi-Polar Radyo Frekans ve Pulslu Manyetik alan teknolojileri uzun yıllardan beri tıpta kullanılmaktadır ve güvenli oldukları kanıtlanmıştır. Çok güzel görünmeniz haricinde bir yan etkisi yoktur ve kontra endikasyonları bilinen diğer standart uygulamalarla aynıdır. Venus Legacy uzmanına danıştığınızda uygulamanın sizin tıbbi geçmişinize uygun olup olmadığının bilincine varacaksınız.

 Nerede ve Nasıl başlayabilirim?
venus-type Venus Legacy bulunan merkezdeki uzmanına danıştığınızda uygulamanın sizin tıbbi geçmişinize uygun olup olmadığının öğrendikten sonra uygunsa ilk seansınızı alıp evinize rahatlamış vaziyette dönebilirsiniz.

 Venus "Beni Baştan Yarat" Programına katılmaya hazır mısınız?
venus-type Kendinize Muhteşem Bir Hediye Vererek Hamilelik Öncesi Vücudunuzu Geri Kazanınız.

 

Öncesi Sonrası