Business Opportunity

 

The Nail Job Pedikür
Bakımlı ayaklar mükemmeldir: çok hoş görünürler, çok çekicidirler ve bizim iyi hissetmemizi sağlarlar. Pedix ile Alessandro mükemmel bir ayak bakımı için gerekli olan tün faktörleri barındırır. Pedix MarinaVital® pedikür , ayaklarınıza olan ilginizi arttırmayı garanti eder. Uygulamalarda Bubble Up dezenfektan tabletler ile ayaklarınızdaki bakteriler etkisiz hale getirilir.

 

Pedikür nedir?

 

Ayak sağlığı ve bakımıdır. Ayak tabanı ve parmak bakımı, ayrıca tırnaklarda meydana gelen problemleri gidermek veya tamamen yok etmekte kullanılan bakım şeklidir.

The Nail Job Pedikür'ün Farkı Nedir?

The Nail Job Spa Pedikür, Alessandro PEDIX Ayak Bakımı Marina Vital ® Pedikür ile Özel Rahatlatıcı Losyon Terapisi uygulanarak Tırnakların törpülenmesi ve şekillendirilmesi, ayak banyosu, ölüderi temizleme, peeling, bacakları serinletici jel, nemlendirici ayak kremi ve ayak masajı yapılmaktadır. Bu işlemler esnasında özel olarak tasarlanmış koltuklarda bir taraftan rahatlarken diğer taraftan ayaklarınız suyun keyfini doyasıya çıkararak size tüm yorgunluğunuzu unutturur.

Hijyen Kurallarına Uyuluyormu?

The Nail Job El Ayak bakım merkezlerimizin tamamında insan sağlığı en hassasiyet gösterdiğimiz konuların başında gelmekte ve hijyen kurallarına %100 uyulmaktadır. Kullanılan metal malzemelerin tamamı özel Otoklav sterilizasyon cihazı ile sterilize edilmekte ve her müşteri için kapalı poşetlerde muhafaza edilmektedir.