Alessandro International dermatologları ile işbirliği içinde dünyadaki tek pre ve anti-ageing el bakım sistemini, yeni Hands!UP serisini geliştirdi.

Hands!Up aynı zamanda  farklı yaş grupları için farklı, zengin ve ihtiyaca en uygun aktif madde seçimi ile dünyanın ile dünyanın ilk el bakım serisidir.

Mavi ürün grubu genç eller için pre-ageing olarak düşünülmüştür, pembe grup Hands!Up anti-ageing ürünleri olarak geliştirilmiş ve gümüş ürün grubu olgun eller için özel olarak tasarlanmıştır.

 

 

Hands!Up ürünlerinin tümünde ortak olan: Bio-inci Kompleksi- tatlı su incisinden elde edilen bir aktif madde kokteyli cilt hücreleri gerçek bir güç kaynağıdır. İçeriğindeki enzimler,selenyum,çinko ve aminoasitler sayesinde erken cilt yaşlanmasına karşı korur- elleriniz gerçek yaşını göstermez. Bu özelliği sayesinde müşterileriniz memnun etmekle kalmaz, sizi de mutlu eder.

 

 

 

Ref: 07-855 Silk

İpeksi El Koruyucu

Ender bulunan aktif maddeleri ile Silk; görünmez, ipek bir eldiven gibi cildi kaplar. Cildin üzerinde hassas bir koruyucu tabaka göre­vindedir, zararlı dış etkenlerin cilde nüfuz etmesini engeller. Sadece bir kaç damla ipek iksiriyle saniyeler içinde ellerinizi mükemmel korumaya hazırlamaya yeterlidir. Silk; esans ve mir sayesinde ciltteki gerginliği alır, pürüzlü ve sert elleri yumuşatır.

 

 

Ref: 07-853 24 Hours

Yağ İçermeyen El Losyonu

Tüm cilt tipleri için hızlı nüfuz eden, yumuşak el losyonu. Denizden çıkan zengin besleyici bio-white kompleksi, aloe vera ve greyfurt, elma ve şeftali ekstreleri ile kombine edilmiştir . 24 Hours ile cilt nemlenir aynı zamanda erken yaşlanmaya karşı korunur. Lesitin ve ayçiçeği yağı, elleri yağlandırmadan yoğun nem etkisi sağlar.

 

 

Ref: 07-870 Touch of Pearl

Cildi Yenileyen El Maskesi

Yıpranmış ve kuru eller için eldiven formatında bakım ürünü Touch of Pearl, cildi yenileme özelliğine sahip el maske­sidir. Avokado ve cupuaçu yağı cilde lipit ve nemlilik kazandırır. Cilde elastikiyet sağlar ve içeriğindeki E vitamini ile erken yaşlanmaya karşı cildi korur. Başlıca amino asitler ve doğal proteinler içeren besleyici biopearl kompleks, hücre yenilenmesini harekete geçirir.

 

 

Ref: 07-856 Nice Day

Gün içerisinde kullanım için el losyonu.

Kuru veya yıpranmış eller için zengin günlük bakım. İçeriğindeki zengin bio-pearl kompleksi, makademiya yağı ve aloe vera ile yıpranmış ellere nem ve yoğun koruma sağlar. Sadece kısa bir süre sonra kuru ve yıpranmış eller esnekliği ve yumuşaklığı geri kazanırlar. Koruyucu UV- filtreleri içerir. Ayı üzümü; yaşa bağlı hafif pigmentasyonları açıcı özelliğe sahiptir.

 

 

Ref: 07-869 Vital Serum Canlandırıcı El Serumu

Yorgun Eller İçin Serum

Kuru ve yıpranmış eller için yenileyici Vital Serum; gün içerisinde koruyucu, gece boyunca cilt yenileme görevini üstlenir. Denizden elde edilen aktif maddeleri içeren biopearl kompleks ile hücre değişimini harekete geçirir. Vital Serum’un etkili formülü sayesinde UV-ışınlarından sonra cilt korunur ve onarılır. Zarif ve mükemmel eller için ACE vitamin kokteyli içerir.

 

 

 

Ref: 07-859 Good Night

Gece El Bakım Kremi

Çok kuru ve çok yıpranmış eller için yoğun bakım gece kullanılan el bakım kremi Good Night; içeriğindeki beta glukan ile cilt yaşlanmalarının sonuçlarına karşı savaşır. Besleyici biopearl kompleks, üzüm özleri, avokado ve jojoba yağları ile yoğun bakım yaparken ciltte kuruluktan kaynaklı oluşmuş çatlaklara karşı savaşır.

 

REF:07-908 Hands! Up Magic Manicure® 100 ml

60 Saniyede Güzel Eller için Sihirli Manikür

Nane, portakal, nane filizi, biberiye (esansiyel yağlar) ve Jojoba, buğday tohumu, badem, üzüm çekirdeği, avokado, kayısı çekirdeği (doğal yağlar), E Vitamini ve Atlantik Okyanusundan elde edilen deniz tuzu içermektedir.Magic Manicure® cilde yeni bir yumuşaklık verir. Rahatlatıcı par­fümüyle ve bakım yağları cilde ilk kullanımından itibaren iyi bir bakım hissini uyandırır. Elleri rahatlatır, ölü hücrelerin atılmasını ve tırnak etine bakım sağlar.Kullanım Şekli: Kullanmadan önce deniz tuzunun yağlarla karışması için iyice çalkalayınız. Cildi hafifçe ıslatın. Avucunuza bir miktar “Magic Manicure” alın ve iyice ovalayarak peeling masajı yapın. Tırnak etlerini geriye itim. Ilık su ile durulayın ve kurulayın.

 

REF:07-941 Alessandro Hands! Up®

Magic Manicure Complete – 150 ml

Temizlenmiş ve beslenmiş el ve tırnaklarınız için özel deneyimi hissedin.

Magic Manicure Complete eller ve tırnaklar için 60 saniyede mükemmel bakım sağlar.İçindeki Atlantik deniz tuzu parçacıkları,zengin jojoba yağı,şeftali ve badem yağı hem elleri hem tırnakları aynı anda besler.Kullanım:Az miktarda alın ve 60 saniye süresince ellerinize uygulayın. Daha sonra ılık suyla el­lerinizi yıkayın.

 

REF:07-942 HANDS!UP Pre-aging Clean & Peel

Hand Washing Lotion & Peeling

Bütün Cilt tipleri için Peeling Etkili Yoğun Temizleyici El Yıkama Losyonu Hassas Jojoba tanecikleri sert cildi arındırır. Denizden elde edilen yüksek kalitede bes­leyici Biopearl Kompleksi, panthenol ve betaine cildin ihtiyaç duyduğu nemlen­meyi sağlar ve ellerinize ipeksi bir yumuşaklık, esneklik ve canlılık kazandırır

 

 

 

Ref: 07-867 Cream Rich

Zengin İçerikli El Kremi

Cilt yaşlanmalarının gözle görülür belirtilerine ve yaşlanma etkilerine karşı yoğun etkili el kremi Cream Rich; kol ve el cildini sıkılaştırır. Besleyici biopearl kompleksin içeriğindeki değerli aktif maddeler, hücre metabolizmasını hareketlendirir ve hücrelere enerji sağlar. Bitkisel biowhite kompleks ile pigment lekelerinin rengini açar ve yeniden oluşumunu engeller. Yıpranmış cilt; elastiket, yumuşaklık ve canlılık kazanır.

 

 

Ref: 07-860 Cream Royal

Yenileyici El Maskesi

Maske veya krem olarak kullanabilen Cream Royal, royal jelly içeren kusursuz bir el bakım ürünüdür. Besleyici biopearl kompleksi, el ve kol cildini sıkılaştırarak cildin hücre yenilemesini destekler. Biowhite Kompleks, pigment lekelerinin rengini açar ve lekelerin yeniden oluşmasını önler.