About thenailjob

 

Hakkımızda

The Nail Job olarak,  El ve Ayak bakımı ve güzellik hizmetleri alanında yenilikçi bir anlayışla hizmet vermek amacındayız. Kendi sektöründe, ISO 9001 Kalite Belgesi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Belgesi'ne sahip ilk ve tek firma olma ünvanını taşımaktayız. Bünyemizde, The Nail Job markalı ürünleri kullanmakla birlikte bu markanın patenti firmamıza aittir. Merkezimizde Önem verdiğimiz konuların başında hijyen gelmektedir. Kullandığımız tüm ekipman, (Tırnak makası, Pens,Törpü vb.) Diş labaratuvarlarında kullanılan Otoklav sterilizasyon cihazları ile sterilize edilmekte ve her müşteri için tek kullanımlık olarak poşetlenmektedir. Hijyen’e verdiğimiz önem bununla sınırlı değildir.  Merkezlerimizde müşteri için kullanılan her ürün o müşteriye özel olarak poşetinden çıkartılıp kullanılmakta olup başka bir müşteri için asla kullanılmamaktadır. Bizleri farklı kılan bir diğer husus ise Personel eğitimlerimizdir. Personellerimiz, The Nail Job ürünlerinin doğru kullanılması ve doğru uygulanması noktasında, firmamız bünyesinde bulunan özel eğitmenlerden yoğun bir eğitim almakta ve her konuda profesyonel uygulayıcılar haline getirilmektedirler. The Nail Job Markası altında yeni bir sektör yaratmak için çıktığımız yolda, deneyimimiz ve güçlü altyapımızla müşterilerimize hak ettikleri kaliteli hizmet sunma prensibini benimsemiş bulunmaktayız. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda hizmet gamımızı sürekli genişletmekteyiz. Bunlar; Kavitasyon,Radyo Frekas,Pressoterapi, Cilt Bakım, Ayak Detox ve Ozon Terapi hizmetlerini kapsamaktadır. Verdiğimiz kaliteli hizmet, kaliteli ürün kullanımı, En son teknoloji Cihazlar ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Ulus'ta 300 m2 ve Batı Ataşehir'de 350 m2 olmak üzere oldukça geniş ve ferah merkezlere sahibiz.

VİZYONUMUZ

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren kuruluşumuz, Dünyanın önde gelen marka ve uygulamalarını Türkiye pazarında, The Nail Job markası altında açtığı el ayak bakım merkezleri ile yeni ve yenilikçi anlayışla pazar liderliğini hedeflemektedir. 

MİSYONUMUZ

Başta Amerika olmak üzere tüm Avrupa ülkelerinde yaygın olan El ve Ayak bakım merkezi konseptini, kurumsal kimlik altında, insan sağlığı ve rahatını düşünerek Türkiye'de profesyonel bir anlayışla hayata geçirmek ve yeniliklerin öncüsü olmak.