STILETTO İLE SEKSİ OL

 

 

Manolo Blanhnik,Louboutin ve Jimmy Choo gibi bir sürü tasarımcı ayaklar için sanatsal değeri olan çalışmalar yaptılar.Bu demektir ki ayaklar ve bacaklar modern ve bilinçli stili olan bayanlar için yükselen bir odak noktası olmuştur. Sex and the City ,Desperate House Wives gibi dizilere ve Germany’s Next Top Model gibi şovlara,moda dergilerin sayesinde, bunlar kadınları seksi ve güvenli bir görünüme itiyor.Bacak ve ayak bakımı gereklilik haline geliyor. Modern kadınlar ve bugünkü moda trendleri yumuşak ve seksi, ayak ve bacaklar istiyor.

Bu trend Alessandroyu ayak ve bacak için yeni ve ayrı bir bakım serisi yarat­maya yöneltti.Sonuç:Stiletto-İlk yaşam tarzı serisi seksi bacaklar ve ayakların iyi bakım için.Kapsamlı,gösterişli,fonksiyonel ve yüksek oranca çekici. Bacaklar için parfüm-Güzel kokulu yoğun meyve tadında siyah böğürtlen ve çekici ek bileşenleriyle.Bu yenilikçi serinin en ilgi çekici ürünü.

Bacak parfümü özellikle dizin arkasına sürüldüğünde daha etkili koku sağlar.

Stiletto ürün dünyası güzel,seksi ayak ve bacak bakımı için her türlü ihtiyaca cevap veriyor.Eşsiz dizaynıyla yaşam stili markası,yüsek konfor faktörü ve seksi,usta dekoratif kombinasyonuyla ve kozmetik ürünleriyle bütün müşterilerinin hayatlarına heyecan getiriyor.

 

 

TOE NAIL POLISH

Oje

Cezbedici kırmızı,uçarı lila ve baştan çıkarıcı bordo renkleriyle güzel yayakların odak noktası ve bütün trend kadınlar için gerekli. Özel formüllü ayrıca adaçayı ve nane içerir ve bu yüzden mantar eğilimi olan tırnak için yüksek uygunluk sağlar. Kolay kullanım, mükemmel parlaklık ve hızlı kuruma.

 

SUN KISSED BRONZING SPRAY

Brozlaştırıcı Sprey

Hızlı ve mükemmel çözüm seksi yanık bacaklar için. Güneşe maruz kalmadan, sıkıldıktan sonra cilde doğal bronzluk verir. Uzun süreli ve doğal bir bronzluk sağlar.

 

 

PERFUME FOR LEGS

Bacak Parfümü

Bacaklar için Stiletto Parfüm.Eşsiz kokusu çabuk yayılır ve baştan çıkarıcı etki sağlar. Siyah üzüm­lerin yoğun tatlı ve meyveli dikkat çekici kokusu dizin arkasına sıkıldığında büyüler.Dünyada ki ilk bacak ve ayak parfümü.

 

 

GLITTER POWDER PUFF

Pırıltılı Pudra

Pırıltılı pudra tozları bacaklarda seksi parlaklık sağlar. Büyüleyici ve mükemmel görünün.!

 

 

FOOT DEO GEL

Ayak Deo Jeli

Zencefil baharat kokulu jel, anti-bakteriyel ve canlandırıcı etkili. Ayak tarafından çabuk emilir ve arkasında yumuşak pudralı bitiş bırakır.Ayak deo jeli koku giderir ve özellikle terli ve nemli ayaklar için tavsiye edilir.

 

 

TOE SEPARATOR

Ayak Parmağı Ayıracı

 

Pedikür ve oje sürerken kullanılan pamuktan yapılmış değişken, hijenik ayak ayraçları.

 

 

COOLING ICE SPRAY

Serinletici Ayak Spreyi

 

Bacaklar için serinletici sprey.Nane ekstreleri içerir. Her çantada bulunması gerekir.

Herhangi bir zamanda ve herhangi bir anda taze dokunuş.

 

 

HEEL SCRUBBER

Ponza

 

Değiştirilebilir altlıklar ile nasırlı deriyi ayaktan söker.Kolay kullanımı ergonomik şekliyle sizi kendine hayran bırakacak.

 

 

FOOT NAIL FILE

Ayak Törpüsü

 

Yıkanabilen törpü. Kısa tırnaklar ve ayak tırnaklarına şekil vermek için. Törpünün eğik tarafı tırnakların kenarına ulaşmanızı sağlar.

 

 

Feminen,seksi,rekabetçi,anlamlı!İşte bu Stiletto.

 

 

FOOT SCRUB

Ayak Peelingi

Okyanus tuzlu peeling –tek adımda peeling ve ayak ve bacaklar için bakım.

Arkasında ahududu ve siyah frenk üzümünden oluşan çok güzel bir koku bırakır. Ayak ve bacaklarınızı yumuşacık yapar.

 

 

 

FOOT & LEG MOISTURIZER

Ayak ve Bacak Nemlendiricisi

Bacakları ve ayakları çabucak şekillendirir.

Yüksek kaliteli emülsiyon kestane ve bio­plazma sıkılığı ile ve doku niteliği ile nem düzeyini dengeler. Bu parlayan jel hızlıca emilir, serinletir ve şişliği azaltır.

 

 

HEEL SKIN REMOVER

Topuk Derisi Gidericisi

Yoğun nasırlı ayakların hızlı yardımcısı. Birkaç dakika içinde topuktaki nasırlarınızı yok eder ve derinizi yumuşatır.Geride bir şey bırakmaz.Yumuşak dokunuşlu ayaklar bırakır.

 

 

FOOT BATH

Ayak Banyosu

Canlandırıcı ayak banyosu, yoğun bir günden sonra veya derin bir temizlik için, nefis kokulu banyo incileri nasırlı topuk ve ayaklarda birikmiş sertleşmeyi,nasırı azaltır,yorgun ayaklara canlandırıcı bir deneyim sunar.

 

SMOOTHING HEEL SOFTENER

Topuk Yumuşatıcısı

Kuru ve çatlak ayaklar için ferah kokulu zengin losyon.Nazikçe ölü deriyi ve nasırları yok eder. Yüksek seviyede içerik,sentetik yağlar içermez. Topuklarda ki nasırlara karşı etkilidir.Nem seviyesini dengeler.

 

 

 

Yenilikçi konfor ürünleri meşgul kadınlar için.

Günümüzün telaşlı dünyasında, gerçek ayak bakımı için çok az insan zaman ayırabiliyor.

Stiletto’nun konforlu ürünleri ihtiyacınızı mükemmel karşılar hızlı ve fonksiyonel bir bakım sağlar.